Mepi.pl

Adobe Creative Suite 6 już dostępne!

Popularne oprogramowanie Adobe doczekało się kolejnej odsłony. Pakiet CS6 zawiera wiele nowości, które po raz kolejny okażą się niezwykle ciekawe, zarówno dla profesjonalistów, jak amatorów.

 

W poniedziałek światło dzienne ujrzała wersja oprogramowania CS6, która wprowadza sporo zmian. O części z nich pisaliśmy przy okazji opublikwowania Photoshop CS6. Jednak należy pamiętać, że cały zestaw to nie tylko program do obróbki zdjęć, ale również oprogramowanie do efektów specjalnych, tworzenia stron czy produkowania filmów. Łącznie naliczyć można kilkanaście programów, które w profesjonalny sposób wykonują swoje zadania.

Znane są również ceny poszczególnych pakietów, które przygotowała firma Adobe. Można je zamawiać w przedsprzedaży, a oficjalna sprzedaż ruszy w przyszłym miesiącu. Za CS6 Master Collection, CS6 Design and Web Premium, CS6 Design Standard, oraz CS6 Production Premium zapłacimy odpowiednio: 2599 dolarów, 1899 dolarów, 1299 dolarów i 1899 dolarów. Natomiast w przypadku posiadania licencji na pakiet CS4, CS5 lub CS5.5 będziemy mogli dokonać aktualizacji do CS6, płacąc za to od 299 do 525 dolarów. Oczywiście Adobe nadal oferuje w sprzedaży 14 poszczególnych produktów w wersji CS6.

adobe_cs6

Jednak pakiet CS6 to nie wszystkie nowości. Dzisiaj (wtorek) o 17 nastąpi oficjalna premiere Adobe Creative Cloud, “chmury”, której zadaniem będzie wsparcie dla klientów Adobe. To również możliwość pobrania i zainstalowania każdego produktu z osobna wraz z możliwością współpracy, dzielenia się efektami i wielu, wielu innych. Subskrypcja Adobe Creative Cloud będzie dostępna w 36 krajach i w wielu językach. W tym po polsku! Cena abonamentu miesięcznego to 47,99 euro przy rocznym okresie subskrypcji lub 71,99 euro przy subskrypcji comiesięcznej. Dostępna jest również specjalna oferta 27.99 euro miesięcznie dla klientów indywidualnych korzystających już z pakietów CS3, CS4, CS5 i CS5.5. Warto więc się zastanowić, czy lepiej zdecydować się na Creative Cloud, czy może warto skupić się tylko na konkretnych produktach bądź pakietach Adobe.

Jeżeli jesteście zainteresowani oficjalną polską premierą całego zestawu oraz Adobe Creative Cloud, to zapraszamy na godzinę 17 na stronę Adobe, na której na żywo będzie można poznać nowinki, jakie czekają użytkowników.

 

0 responses on "Adobe Creative Suite 6 już dostępne!"

Leave a Message