Mepi.pl

David LaserScanner współpracuje z mepi.pl

Możemy nareszcie ogłosić, że przy współpracy z producentem skanerów 3D David LaserScanner, mepi sprzedawać będzie zaawansowane skanery trójwymiarowe.

 

Skanery 3D to jeszcze nie jest tak popularna tematyka. Zdajemy sobię jednak sprawę z innowacyjności, jaką ta koncepcja ze sobą niesie, dlatego udało nam się podjąć współpracę z producentem takich urządzeń!

Na czym polega takie skanowanie 3D? To zależy od wybranej opcji. Można zdecydować się na specjalny laser, który za pomocą punktów poglądowych na makiecie za obiektem skanowania jest w stanie dokładnie przygotować końcowy model 3D w komputerze. To niezwykle szybkie i łatwe urządzenie pozwoli na dokładne odzworowanie obiektu.

Inną opcją jest wykorzystanie rzutnika wideo, który za pomocą specjalnego światła otacza cały obiekt, a następnie kamera to wszystko nagrywa i przesyła na komputer. Można dzięki temu uzyskać szybko doskonały wzór na komputerze. 

Dla kamery znaczenie ma linia załamywania się światła padającego na obiekt. Dzięki temu można przygotować niezwykle dokładny model 3D na komputerze. Dodatkowe punkty odniesienia na tylnej ścianie, kalibrujące urządzenie, zapewniają doskonałą jakość i odwzorowanie modelu z rzeczywistości.

Urządzenie David LaserScanner pozwala za dość niewielką cenę na zdobycie profesjonalnego sprzętu do skanowania. Nie ważne, czy wykorzystasz go w pracy, czy dla domowego użytku. Łatwa i bezawaryjna obsługa zapewnia godziny świetnej zabawy ale i nauki na temat trzeciego wymiaru. Co ważne, samo oprogramowanie jest dołączane do zakupionego u nas zestawu, i jest ono kompatybilne z większością kamer dostępnych na rynku.

Po skanowaniu, obiekty 3D można wyeksportować do plików OBJ, PLY lub STL, by obrobić je w profesjonalnych programach graficznych jak Blender lub 3ds max.

Już wkrótce w naszym sklepie mepi będzie można nabyć takie skanery przeznaczone dla przedmiotów 3D. A już teraz zapraszamy na oficjalną stronę producenta, David-LaserScanner.com/

Poniżej przedstawiamy zdjęcia, które z pewnością Was zanteresują:

PACKAGE WEB BIG

teeth web

warrior web

angel web

0 responses on "David LaserScanner współpracuje z mepi.pl"

Leave a Message