Mepi.pl

Druk 3D naprawdę działa

Jak wiecie, od dłuższego już czasu promujemy ideę druku 3D. Początkowo traktowaliśmy to raczej jako ciekawy pomysł. Dzisiaj jest to już popularny temat na świecie.

 

Druk 3D to nic innego, jak trójwymiarowy wydruk dowolnie wybranego rzez siebie przedmiotu. Pisaliśmy już o tym w lutym na naszym blogu. A teraz piszą na ten temat ci, którzy mogą wypromować modele 3D i ich rzeczywiste wydruki. Artykuły na ten temat znajdują się zarówno w serwisie Na Temat, Antyweb jak i na stronie Ministerstwa Gospodarki.

Tematyka ta jest stale popularna. Wskazuje na to lista maili i zapytań, zwiększona popularność strony internetowej z drukarkami Rapcraft.com, oraz nasza obecność w codziennej prasie drukowanej.  Gazeta Wyborcza w wydaniu weekendowym wydrukowała artykuł na temat druku 3D, który znajduje się na stronie internetowej dziennika. I to jeszcze nie koniec.

Nasza działalność to dowód, że druk 3D naprawdę działa i ma wielkie możliwości. W naszym sklepie można zamówić wydruk konkretnego modelu. Sprawdźcie więc sami, jak to działa. 

Jeżeli chcecie wiedzieć więcej, na bieżąco sprawdzajcie naszę stronę mepi.pl, jak Rapcraft.com oraz fanpage na Facebook. Obiecujemy nowe informacje już wkrótce!

0 responses on "Druk 3D naprawdę działa"

Leave a Message