Mepi.pl

Kurs Blender 2.63 już dostępny!

Zapowiadany od dawna kurs Blender 2.63 dzisiaj został oficjalnie zakończony. Oznacza to, że już teraz możecie zobaczyć w jaki sposób wymodelować koło samochodowe w 3D.

 

 

Kurs ten od samych podstaw prezentuje, w jaki sposón przygotować realistycznie wyglądającą oponę do samochodu. Wszystkie filmy zostały podzielone na odpowiednie części, dzięki czemu użytkownik w jasny sposób wie, w jakim miejscu zdobędzie konkretną informację na temat modelowania, teksturowania czy ustawień kamery.

Pierwsza część, która została udostępniona już w połowie czerwca kładzie nacisk na tworzenie elementów koła. Takie części jak felga czy opona to integralne części całego koła. A dostępne filmy prezentują w przystępny sposób kolejne kroki, jakie należy wykonać, by uzyskać najlepszy kształt modelu 3D.

Druga część skupia się na teksturowaniu. Należy nałożyć realistycznie wyglądające kolory i tekstury, żeby model był jak najbliższy realizmowi. To żmudna praca, jednak przynosi grafikowi w końcowym etapie sporo radości. Więc warto poświęcić na to trochę czasu.

No i ostatnia część, czyli ustawienie sceny, świateł oraz render końcowy. Przygotowanie końcowego rendera powinno być poprzedzone wieloma próbami, by uzyskać jak najlepszy efekt końcowy. Dzięki temu nareszcie można ujrzeć model 3D w pełnej okazałości. I pomyśleć, że na początku scena programu Blender była zupełnie pusta. Realistyczne rendery potrafią wynagrodzić grafikowi wiele godzin pracy nad każdym poszczególnym elementem całej konstrukcji.

Zapraszamy do zapoznania się z całym kursem dostępnym na naszej Platformie. Niezdecydowanym polecamy poniższe darmowe zdjęcia i filmy, które pokazują pełen profesjonalizm prowadzącego, oraz odkrywają rąbka tajemnicy, jak będzie wyglądać koło samochodowe na sam koniec modelowania. Polecamy!

[module-710]0 responses on "Kurs Blender 2.63 już dostępny!"

Leave a Message