Mepi.pl

Kurs Blogspot (Blogger) na mepi

Zapowiadany już od jakiegoś czasu kurs Blogspot w końcu trafił na mepi. Po kilku dniach produkcji przedstawiamy szkolenie, od samych podstaw.

 

Prowadzenie własnego bloga to ostatnio niezwykle popularne hobby. Najczęściej wybiera się takich menadżerów zarządzania treścią jak WordPress i Blogger. Ten drugi w szególności wykorzystują małe i średnie blogi, które prowadzone są przez osoby chcące pobawić się w pisanie na własnej stronie.

Dla takich początkujących osób powstał kurs Blogspot, który dzisiaj został udostępniony na mepi. Jeżeli chcesz wiedzieć, czym jest Blogger, jak ma się on do Googla oraz w jak najprostszy sposób założyć takiego bloga, to lepiej trafić nie mogłeś!

Czego nauczysz się w naszym kursie? Prowadzenia bloga, odpowiedniej jego personalizacji, a wreszcie nawet zarabiania na nim. Wszystko to zostało pokazane w szkoleniu, a efekty pracy można znaleźć na kursmepi.blogspot.com

Co ciekawe, nikt nie powiedział, że ten kurs jest już zakończony. Jeżeli uważacie, że należy stworzyć drugą część, która skupi się na innych aspektach prowadzenia bloga, to piszcie śmiało na kontakt@mepi.pl. Obiecujemy, że wysłuchamy wszystkich sugestii i, kto wie, może z waszą pomocą dodamy kolejne filmy do kursu.

A póki co wracamy do nagrywania kolejnej części kursu WordPress, który już częściowo znajduje się na Platformie. Jako, że przygotujemy specjalną kategorię, łączącą zarówno blogi jak i strony społecznościowe, pracy przed nami nie brakuje 😉 Już wkrótce poznacie Pakiet Blogera, a już teraz zapraszamy do zapoznania się z kursem Blogspot.

0 responses on "Kurs Blogspot (Blogger) na mepi"

Leave a Message