Mepi.pl

Kurs języka angielskiego online już w przyszłym tygodniu

Innowacja na mepi.pl – kursy języków obcych online. Już od przyszłego tygodnia udostępnimy dla Was wyczekiwany kurs języka angielskiego od podstaw, a z czasem dodawać będziemy następne kursy, na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Kurs  języka angielskiego online, który przygotowaliśmy rozpoczynamy od podstaw, więc przeznaczony jest dla osób w każdym wieku. Podzielony jest na kolejne etapy, które w miarę osiągania poszczególnych progów umiejętności – odblokowują się, co dodatkowo motywuje uczestnika kursu. System powtórek pozwala na utrwalanie przyswojej wiedzy oraz powrót do poszczególnych modułów kursu w razie potrzeby. A krótkie testy pod koniec każdego rozdziału sprawdzają zdobytą wiedzę.

Istnieje możliwość przerwania modułu i powrotu do niego w dowolnym momencie.  Do tego zapewniamy szeroką gamę różnorodnych ćwiczeń oraz pomocnych filmików.  Opierając się na nich już teraz będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności językowe poprzez ćwiczenie dykcji i prowadzenie prostych rozmówek anglojęzycznych, pomagających w oswojeniu się z nowo poznawanym językiem. Wszystko to, by jak najlepiej poznać język obcy.

Jak wiadomo język angielski w dzisiejszych czasach jest bardzo powszechny, a znajomość przynajmniej jego podstaw, bardzo przydatna w codziennym życiu. Ukończenie kursu językowego zagwarantuje Ci dobry start. Pracujesz i nie masz czasu dojeżdżać  na zajęcia? My proponujemy Ci samodzielną naukę angielskiego bez wychodzenia z domu. Bądź z angielskim na “Ty”! Naucz się języka angielskiego online. W domowych kapciach, bez pośpiechu. W Twoim tempie.

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym, darmowym rozdziałem naszego kursu języka angielskiego. Jest to część o nazwie Greetings. Sprawdźcie sami, co oferujemy. Zupełnie bezpłatnie! Reszta już w przyszłym tygodniu.
Zapraszamy!

 

 

 

0 responses on "Kurs języka angielskiego online już w przyszłym tygodniu"

Leave a Message