Mepi.pl

Kurs WordPress – nowe odcinki

Od dzisiaj na Platformie znajdują się nowe 4 odcinki kursu WordPress. Tym samym zakończyliśmy III część kursu.

 

Czas więc przejść do rzeczy trudniejszych. Pierwsze części składające się na kurs WordPress to łącznie 38 filmów, które prezentują od podstaw wszystkie zawiłości opisywanego systemu zarządzania treścią. Więc chyba czas zabrać się za coś trudniejszego.

W tym momencie zapowiadamy oficjalnie nową, już V część kursu WordPress. Zupełnie od podstaw spróbujemy stworzyć prawdziwą stronę internetową. Stronę, która zdobędzie stałych czytelników dzięki zawartości oraz systematyczności.

Najpierw znajdziemy interesującą skórkę, która przyciągnie oko. Zastanowimy się nad tematyką strony i zaczniemy pisać. Pisać to, co sami zaproponujecie. Więc piszczie śmiało na MyMepi co was zainteresuje. Odpowiedni temat istnieje już tutaj, więc macie miejsce do wygłoszenia własnych opinii.

Kurs WordPress

A poniżej kolejny darmowy film z serii. Tym razem przy budowie strony wykorzystano małą pomoc Photoshop. Program do grafiki jest często niezbędnym narzędziem przy tworzeniu własnej witryny. Zobaczcie sami, w jaki sposób przygotować i podmienić grafikę w tle strony.

0 responses on "Kurs Wordpress - nowe odcinki"

Leave a Message