Mepi.pl

mepi livestream, czyli kursy online na żywo

Wczoraj odbył się kolejny livestream. Jak zawsze o 20, jak zawsze kilka poradników. Jak zawsze, z ekipą mepi.pl

 

Dokładnie tak! Po wczorajszej sesji mamy już tuzin nagrań. Póki co łącznie zaprezentowaliśmy Wam już 31 filmów i szkoleń z wielu dziedzin, które łącznie trwają prawie 8 godzin. Wszystko to możecie zobaczyć na naszej specjalnej liście YouTube. Oczywiście nagrania znajdują się również na naszej Platformie. To takie szkolenia internetowe, na które sami macie wpływ pisząc podczas nagrań na specjalnym czacie.

Nasze sesje livestream to również źródło, dzięki któremu posiadamy dwa niezależne kursy online. Z jednej strony poznać możecie tajniki renderera Mental Ray, a z drugiej zagłębić kryzysy w mediach społecznościowych. Ta pierwsza seria ma już 7 odcinków, a każdy z nich to nieocenione źródło wiedzy. Z kolei kryzysy social media to łącznie 10 filmów. Wszystkie one prezentują jak się nie zachowywać w świecie Internetu.

Pamiętamy również o naszych widzach. Tych stałych, którzy od dawna znają nasze kursy online, jak i tych, którzy dopiero niedawno poznali czym jest livestream mepi i szkolenia internetowe. To dzięki Wam wiemy, że nasze nagrania mają sens i chcecie się z nami spotykać w każdy wieczorny poniedziałek.

Zapraszamy więc już co poniedziałek o godzinie 20 na kolejne tutoriale prowadzone “na żywo” przez zespół mepi.pl. Dzielcie się uwagami na MyMepi i proponujcie nowe tematy. Już wykorzystaliśmy wiele Waszych pomysłów. To dzięki temu mamy video z Audacity oraz Camtasia. Niektóre Wasze pomysły na kryzysy social media już teraz mają swoje filmy (jak chociażby zakończenie Mass Effect 3 czy sytuacja muve.pl)

Do usłyszenia w każdy poniedziałek!

0 responses on "mepi livestream, czyli kursy online na żywo"

Leave a Message