Mepi.pl

mepi.pl ponownie na Groupon

Kursy wideo mepi.pl już teraz dostępne z dużą zniżką! Sprawdź naszą ofertę na Groupon!

 


groupon

Czym jest mepi?

mepi.pl, czyli Multimedialna Edukacja Przez Internet, to miejsce, w którym możesz znaleźć interesujące filmy z wielu różnorodnych dziedzin. Już od wielu lat za pomocą lekcji wideo pomagamy Tobie uczyć się czego chcesz, kiedy chcesz, gdziekolwiek jesteś w przystępnej dla każdego cenie. Wystarczy tylko Internet i odrobina chęci, by poszerzać swoją wiedzę.

 

Co otrzymują nasi użytkownicy?

Oferujemy profesjonale kursy wideo on-line w najlepszej jakości HD. Czas trwania jednego pełnego kursu wynosi od 2 do ponad 6 godzin. Są one dostępne od razu po zakupie pakietu na stronie internetowej. Kursy te można oglądać bez ograniczeń przez czas trwania zakupionego pakietu. Wiedza zdobyta poprzez nasze szkolenia to gwarancja najwyższej jakości. Tylko tutaj znajdziesz ponad 30 kursów z różnych dziedzin. Nie ważne, czy interesujesz się grą na gitarze, czy programami graficznymi. Nasze szkolenia dopasują się do Twoich potrzeb.

 

Nasze pakiety

W sprzedaży grupowej dostępne są 3 pakiety. Pierwszy z nich, GROUPON 6, daje Tobie dostęp do naszych zasobów na okres 6 miesięcy. Dzięki temu możesz oglądać wszystkie filmy, uczestniczyć w życiu naszej społeczności MyMepi i zyskać wiedzę pochodzącą z wielu specjalistycznych kursów. Drugi pakiet, GROUPON 12, oferuje takie same możliwości przez cały rok. Co więcej, wszystkie kursy oraz pliki źródłowe będziesz mógł pobrać na własny komputer. Bez żadnych dodatkowych opłat. Trzeci, największy pakiet GROUPON 18 to nieogranoczony dostęp do strony przez okres 18 miesięcy! 1,5 roku szkoleń i nowej wiedzy. Specjalnie dla Ciebie

 

Co umożliwiają pakiety mepi?

Decydując się na nasze pakiety otrzymujesz wiele przydatnych funkcji. Po pierwsze dostęp do filmów z wielu dziedzin. Łącznie 30 różnorodnych kursów z kilku dziedzin. Czas trwania dostępu zależy od pakietu, na jaki się zdecydujesz. Może być to 6-miesięczna możliwość oglądania naszych szkoleń, bądź nawet 18 miesięcy, podczas których możesz pobrać filmy na własny komputer czy tablet i oglądać je w każdym miejscu, o każdej porze! Tylko dzięki mepi.pl

 

Dostęp do nowych kursów?

Co więcej, jeżeli w czasie trwania pakietów wydamy nowe kursy on-line, użytkownik ma dostęp również do nich bez żadnych ograniczeń i dodatkowych opłat. Bądź pewien, że takie dodatkowe kursy już wkrótce zaistnieją w naszym serwisie. Już teraz nagrywamy kolejne części Blendera, WordPressa, filmy na temat efektów specjalnych i profesjonalnej obsługi mediów społecznościowych.

 

Certyfikaty z kursów?

Jeżeli ukończysz kurs na mepi, przygotujemy dla Ciebie certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę. Prześlij nam swój autorski projekt, a w odpowiedzi otrzymasz certyfikację, która jest uznawana przez wielu pracodawców z wielu branż.

 

A kto jest autorem tych szkoleń?

Nasz zespół składa się wyłącznie z doświadczonych profesjonalistów. Autorzy doskonale znają się na swojej tematyce, są to inżynierowie, pasjonaci, specjaliści w swoich dziedzinach. Większość z nich na codzień pracuje z programami i urządzeniami które prezentują w swoich kursach. Chętnie dzielą się oni swoją wiedzą i wspólnie z mepi.pl tworzą doskonałe szkolenia, które potrafią zainteresować i, co zdecydowanie najważniejsze, nauczyć.

 

Jak zamówić?

1) Kup groupon. Będzie on ważny od 30.05.2012 do 30.08.2012.

2) Przejdź na stronę www.mepi.pl i wybierz menu „Dostęp„.

3) Wybierz pakiet Grupon 6, Grupon 12 lub Grupon 18.

4) Wypełnij dane i w pole „Kupon” wpisz kod swojego grouponu.

5) Wybierz opcje płatności „Przelew bankowy

6) Zaakceptuj regulamin serwisu.

7) Kliknij na “Uzyskaj dostęp”.

8) Wyślij mail na adres groupon@mepi.pl z otrzymanym grouponem w załączniku oraz nazwą użytkownika w tytule, w celu potwierdzenia.

9) Konto zostanie aktywowane przez administratora serwisu w ciągu 24h – Gotowe! Możesz cieszyć się dostępem online do wszystkich filmów na mepi.pl.

10) Korzystaj ze zdobytej wiedzy!

 

 groupon

dolacz

0 responses on "mepi.pl ponownie na Groupon"

Leave a Message