Mepi.pl

Najlepsze darmowe skórki WordPress

Ostatnio poszerzyliśmy nasz kurs WordPress o zupełnie nowe zagadnienia. Teraz oglądając go, możecie się od podstaw nauczyć czym jest ta platforma dla stron www.

Żeby strona na WordPress dobrze wyglądała, warto zastanowić się nad skórkami, dzięki którym wszystko będzie przejrzyste i co najważniejsze, przyjazne czytelnikowi.

Poniżej prezentujemy 10 skórek, które powinniście poznać. Mamy nadzieję, że wam się spodobają i być może którąś z nich wykorzystacie na własnej stronie opartej na silniku WordPress. Jest z czego wybierać. Wszystko zależy od tego, czy potrzebujecie stronę główną, slider dla zdjęć czy tylko opcję blogowania.

 

Desk Mess (Ściągnij)

Jeżeli posiadasz bałagan na swoim w własnym biurku, do ten szablon WordPress idealnie się dla Ciebie nadaje. Skórkę można znaleźć wśród darmowych, polecanych przez WordPress.

desk_mess

 

Parallax (Ściągnij)

Duże obrazy i przejrzyste  tło z pewnością wyróżniają tę skórkę WordPress. Ciekawy pomysł własnej strony może wyjść bardzo dobrze z tym templatem.

parallax

 

gRID (Ściągnij)

Skórka oparta na ciekawym pomyśle siatki. Ładnie wyglądające posty z ciekawymi obrazkami z pewnością będą dobrze wyglądać. Żeby pobrać, wystarczy tylko powiadomić o tym fakcie na Twitterze.

grid

 

Imbalance 2 (Ściągnij)

Minimalistyczna skórka oparta o dobrym pomyśle 4 kolumn. Najprawdę dobry layout, wystarczy tylko go dobrze wykorzystać.

imbalance_2

 

Rabbit Hole (Ściągnij)

Lubicie Alicję w Krainie Czarów? Nęci was królicza nora? Więc ta skórka WordPress jest idealna dla was. Ciekawe połączenie kolorów i funkcjonalność to jej najważniejsze zalety.

rabbit_hole

 

Boldy (Ściągnij)

Duży fajny slider, łądne grafiki i ciekawa kompozycja. Dodatkowo duża funkcjonalność, gdyż można tworzyć slider, dodatkowe boxy na stronie głównej i wtyczki społecznościowe. Polecamy!

boldy

 

Selecta (Ściągnij)

Ładna skórka, w której można z powodzeniem umieszczać filmy. Jednak to tylko jedna z wielu mozliwości. Wystarczy spróbować i sprawdzić samemu.

selecta

 

Colours (Ściągnij)

Sprawdźcie sami, może właśnie takie połączenie kolorów idealnie będzie wam odpowiadać. Warto spróbować, skoro ta skórka jest zupełnie darmowa.

colours

 

Shuttershot (Ściągnij)

Fantastyczna skórka WordPress, przy której można wykorzystać własne zdjęcia jako tło. Jednak polecamy tylko dla fotografów posiaającym zdjęcia w dobrej jakości.

shuttershot

 

Ready2Launch (Ściągnij)

Wasza strona WordPress jest ciągle w fazie przygotowań. Ale chcecie już zacząć odliczanie, by czytelnicy byli przygotowani na nową odsłonę? Idealna skrórka na taką okazję! Gotowi do odpalenia?

ready2launch

0 responses on "Najlepsze darmowe skórki Wordpress"

Leave a Message