Mepi.pl

Nowe kursy mepi

Jesteśmy w trakcie przygotowań zupełnie nowych kursów, jak i odświeżenia tych starszych, które cieszą się Waszą popularnością.

Zespół mepi zdecydował się stworzyć nowe kursy, które zostaną nazwane “Strefą Blogera”. Będą to filmy szkoleniowe, jak przygotować własną stronę internetową oraz mówiące o mediach społecznościowych które mogą wypromować blogerów.

Jak już wiecie, istnieje kurs WordPress, który tworzy od podstaw stronę kurshtml.mepi.pl. Póki co w jego skład wchodzi 26 filmów, jednak już teraz nagrywane są kolejne. Łącznie w planach jest przygotowanie co najmniej V dużych części. Prosimy o odrobinę cierpliwości. Naprawdę warto!

Równocześnie zdecydowaliśmy się nagrać kurs Blogspot. Jest on właśnie w trakcie przygotowania, a składa się z 25 filmów. Częściowy efekt już teraz można sprawdzić na kursmepi.blogspot.com, chociaż najlepiej poczekać na opublikowane przez nas filmy. Mamy nadzieję, że dzięki nam zaistnieje w Was pewna idea stworzenia własnej strony internetowej. Na początek darmowej, jak wspomniany Blogspot.

Ale to nie wszystko. Prawdziwa “Strefa Blogera” musi jeszcze zawierać media społecznościowe. Myśleliście kiedyś, jak założyć fan page na Facebook albo Google+? Już wkrótce dowiecie się, w jaki sposób można to zrobić. Podstawowy kurs Facebook to wiele przydatnych informacji na temat prowadzenia bloga, promowania strony i aktywizacji czytelników.

Oczywiście to nie wszystkie filmy instruktażowe, jakie tworzymy. Jednak nie o wszystkim możemy wam powiedzieć 😉 Poczekajcie kilka dni, a przekonacie się o nowościach na mepi.pl

0 responses on "Nowe kursy mepi"

Leave a Message