Mepi.pl

Nowy kurs After Effects na mepi!

Adobe After Effects to jeden z najpopularniejszych programów do postprodukcji filmowej. Już wkrótce kurs prezentujący to oprogramowanie na platformie mepi.

 

To prawda, już posiadamy jeden kurs After Effects CS5. I jako, że cieszy się on niesłabnącą popularnością (przez ostatni miesiąc pierwszy film z serii obejrzeliście ponad 300 razy!!), zdecydowaliśmy się wydać jeszcze jeden kurs na ten temat, który od podstaw prezentuje, jak wykorzystywać After Effects przy obróbce swoich filmów.

A czym tak napawdę jest Adobe After Effects? Program został zaprojektowany przez firmę Company of Science and Art (CoSA) w 1993, a już rok później nastąpiło przejęcie przez uznaną markę Adobe. Od tego czasu powstało łącznie 8 serii tego oprogramowania, a najnowsza wersja z 2010 roku nosi nazwę CS5.

Program służy przede wszystkim do postprodukcji filmowej, łącząc wideo z grafiką, animacjami, napisami i wieloma innymi elementami. Dzięki temu można tworzyć efekty specjalne. Dodatkowe wtyczki i pluginy After Effects pozwalają przygotować interesujące filmy, które wyglądają bardzo profesjonalnie.

A czego można się spodziewać po kursie After Effects od mepi? Z pewnością profesjonalizmu, gdyż nasi nauczyciele mają do czynienia z tym programem już od kilku lat. Znają go i doskonale wiedzą, które informacje warto przekazać na samym początku nauki. Przy okazji zapraszamy na nowy kurs motion graphics, gdzie wykorzystano również 3d studio max. Łącznie osiągnięto naprawdę interesujące efekty specjalne, które, co ważne, można osiągnąć pracując na własnym komputerze domowym. Ten zestaw filmów to nie tylko tutoriale After Effects. Co pełen zestaw filmów, które łącznie posiadają oryginalną treść, której się nie nauczysz w żadnym innym miejscu.

Postprodukcja, efekty specjalne czy dołączanie napisów do filmu to tylko niektóre z funkcjonalności jakie niesie ze sobą opisywane oprogramowanie. Można przygotować czołówkę do własnego filmu, usunąć niechciane obiekty w filmie. A co więcej, After Effects jest w 100% kompatybilny z innymi programami Adobe, takimi jak Photoshop, InDesign, Premiere czy Flash.

0 responses on "Nowy kurs After Effects na mepi!"

Leave a Message