Mepi.pl

Nowy projekt Google: okulary przyszłości

Nosicie okulary? Wkrótce takie pytanie będzie zbędne, ponieważ wszyscy będą je nosić. Czemu?

Firma Google naprawdę zaskakuje. Dwie dekady temu Internet nie był wcale popularny, a jeszcze wcześniej uważano go za chybiony pomysł. Teraz jest to wszechogarniająca sieć, do której coraz więcej osób ma dostęp.

Jednak czy jesteście w stanie wyobrazić sobie sytuację, gdy cały potrzebny komputer, dostęp do sieci i znajomych będzie wielkości… okularów. Na nosie będzie można mieć wszystkie najważniejsze informacje, szukać miejsc na mapie czy nawet odbywać konferencje wideo ze znajomymi. To wszystko proponuje Google w nowym projekcie.

Możesz wysłać SMSa, zadzwonić albo umówić się ze znajomymi tylko poprzez okulary. Wydaje się nieprawdopopodobne? Okazuje się, że zespół giganta z Mountain View pracuje właśnie nad rewolucją, która może zmienić ten świat.

Kiedy projekt ujrzy światło dzienne? Nie do końca wiadomo. Jednak oficjalny film na kanale YouTube może sugerować, że prace nad okularami przyszłości są już dość zaawansowane. Kto wie, kiedy okulary Google naprawdę znajdą się w sprzedaży.

Oficjalna strona projektu szuka pomysłów, rozwiązań i idei, które można wprowadzić w życie przy tym projekcie. Jeżeli jesteście zainteresowani, sprawdźcie co już teraz nową technologię. I oczekujcie przyszłości! 

PS. Świetna muzyka! A od wczoraj film ma prawie pół miliona wejść!

0 responses on "Nowy projekt Google: okulary przyszłości"

Leave a Message