Mepi.pl

Odświeżony kurs WordPress

Tematyka WordPress jest coraz popularniejsza. Wiele osób pragnie założyć własną stronę internetową, a oprogramowanie WordPress jest wręcz stworzone do tego. Dlatego mepi prezentuje nowy kurs WordPress i HTML.

Zeszłego roku udostępniliśmy kurs HTML na mepi. Ze względu na duże zainteresowanie, jego autorzy zdecydowali się powiększyć cały projekt. I zacząć wszystko od początku.

Teraz każdy może obejrzeć kurs WordPress i nauczyć się od podstaw wszystkich najważniejszych funkcji. Szkolenie rozpoczyna się od założenia strony na bezpłatnej witrynie Worpress.com. A wraz z kolejnymi filmami, autorzy pokazują wszystkie te elementy, które po prostu trzeba znać! 

Jeżeli zastanawiacie się jak napisać posta na własny blogu, to ten kurs będzie świetnym początkiem. Jednak jeżeli interesują Was Google Analytics, reklamy na stronach czy pozycjonowanie SEO to nie martwcie się, nasz kurs WordPress również posiadać będzie takie informacje. To nie musi być tylko blog WordPress. Można stworzyć prawdziwą, profesjonalną stronę internetową.

Szkolenie WordPress i HTML jest stale rozwijane. Póki co znajdują się w nim 2 części. Jednak spokojnie, będzie tego dużo więcej! Jesteśmy w trakcie nagrywania kolejnych części, które zawierać będą potężną dawkę informacji.

A teraz 11 zupełnie nowych filmów tylko dla Was!

0 responses on "Odświeżony kurs Wordpress"

Leave a Message