Mepi.pl

Oferta Video

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie video, od 7 lat tworzymy dla Was edukacyjne filmy video na stronie mepi.pl. Codziennie nasze kursy ogląda kilkanaście osób, są to zarówno klienci indywidualni jak i biznesowi.

Wykorzystując nasze zamiłowanie do nowych technologii oraz ruchomego obrazu postanowiliśmy zaproponować Wam nową ofertę:

video reklamowe!

Intermet jest obecnie najpodężniejszym medium, korzysta z niego ponad połowa mieszkańców Polski (20 mln realnych użytkowników, badanie Megapanel PBI/Gemius stan na luty 2014 r) nic wiec dziwnego, że takie media jak: prasa, radio, telewizja, przenoszą cześć swoich działań właśnie do internetu. Reklama w internecie jest obecnie najważniejszą formą promocji.

Giganci tacy jak Wirtualna Polska, Onet i Interia prześcigają się w zbudowaniu najlepszego kontentu video dla swoich odbiorców. Ogólnoświatowy serwis społecznościowy Facebook wprowadza nową funkcję w postaci automatycznie wyświetlających się filmów video na profilach użytkowników. Po co to wszytko?

Ciekawe video pozwala na dłużej zatrzymać uwagę odbiorcy. Pobudza narządy zmysłowe takie jak wzrok i słuch, przez co treść komunikatu jest lepiej przyswajana przez odbiorcę (w przeciwieństwie do samych zdjęć). Dodatkowo poprzez video łatwiej jest ukazać stan faktyczny rzeczy. Dlatego już dziś proponujemy Wam do wzbogacenia swoich stron internetowych, fanpagów na Facebooku, kanałów na youtube, vimeo itp.

Oferta:

Video przeznaczone do promocji w internecie:
– video wizerunkowe,
– video reklamowe,
– making-of wydarzeń typu eventy, czy wystąpienia,
– filmy instruktażowe, szkoleniowe,
– video na portale portale crowdfundingowe
– video na życzenie: zabawne scenki z życia firmy, Lip duby itp.

Wrzesień 15, 2014

0 responses on "Oferta Video"

Leave a Message