Mepi.pl

Oto nadchodzi nowa strona mepi

Dzięki Wam, drodzy użytkownicy, mepi.pl cały czas się rozwija. Specjalnie dla was, już wkrótce nowa odsłona naszej strony!


Zapewne zauważyliście, że co chwila dodajemy nowe kursy na Platformę. To Wasze sugestie skłaniają nas po tworzenia nowych filmów i tutoriali, które uczą w praktyczny sposób kolejnych dziedzin. Również sama strona się zmienia. Właśnie pracujemy nad przejściem na odświeżony system, dzięki czemu będziemy mogli Was zaskoczyć zupełnie rewolucyjnymi rozwiązaniami. Nowe menu, nowe kategorie to tylko część tego co planujemy.

A Wy, jako nasi użytkownicy, znajdziecie specjalne miejsce dla siebie. Będziecie mogli udostępniać innym swoje prace, projekty a nawet tutoriale, które sami nagracie. Dzięki temu uzyskacie mozliwość pochwalenia się własną działalnością, zainteresowaniami itp.

Jeżeli potrzebujecie miejsca, gdzie będzie można zadawać pytania i uzyskiwać odpowiedzi on zespołu mepi jak i innych użytkowników, to również znajdziemy dla Was rozwiązanie, z którego, mamy nadzieję, skorzystacie. Zaczynamy projekt MyMepi, dedykowany specjalnie dla wszystkich naszych użytkowników.

Każda kategoria kursów otrzyma nową przestrzeń, dzięki której użytkownicy znajdą dokładnie takie informacje, jakich potrzebują. Teraz już nie musicie szukać informacji na całej stronie mepi. Wszystkie wartościowe wiadomości zostaną zamieszczone w konkretnym miejscu. Artykuły z blogów, informacje o oprogramowaniu, podpowiedzi jakie warto wykorzystać.

Oczywiście to tylko część zmian, jakie planujemy. Wszystko to zobaczycie jeszcze w tym tygodniu, gdyż do piątku wszystko powinno działać. Tak więc sprawdzajcie nowości na mepi, komentujecie je i proponujcie kolejne zmiany. Ponieważ wszystko zależy od Was 😉

0 responses on "Oto nadchodzi nowa strona mepi"

Leave a Message