Mepi.pl

Pełny kurs CryENGINE 3 już na Platformie

Pół roku nagrań i montażu wystarczyło, by przygotować kompletny kurs CryENGINE 3, który zawiera ponad 4 godziny filmów dotyczących obsługi tego silnika graficznego.

 

CryENGINE to nowoczesny silnik, który pozwala stworzyć niewiarygodne efekty wizualne. Na tym oprogramowaniu powstały już takie gry jak Far Cry, Crysis czy Crysis 2. A co najważniejsze, silnik jest darmowy dla domowego użytku.

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wydać komplenty kurs, który od samych podstaw zaprezentuje możliwości programu ze stajni Crytek. Dzięki temu mamy kolejne szkolenie w naszej strefie Game Design. A dostępna już baza wiedzy pozwoli każdemu użytkownikowi przygotować gry komputerowe na wysokim poziomie.

28 filmów, które początkowo opisują działanie każdego z przycisków menu. Seria kończy się na tworzeniu roślinności czy wodospadu, dzięki czemu mapa staje się dużo bardziej realistyczna. Wystarczy poświęcić trochę czasu na przygotowanie ciekawego pomysłu i już można myśleć, jak stworzyć własną grę komputerową.

Warto poznawać silniki, na  których powstają najlepsze gry na świecie. A CryENGINE 3 bezprzecznie jest jednym z ciekawszych, dostępnych rozwiązań. Jeśli chcecie zobaczyć, co można przygotować, to zapraszamy do tutoriali mepi, które zaprezentują, co potrafi produkt od Crytek. Wszystkie filmy już teraz znajdują się na Platformie, część z nich zupełnie bezpłatnie.

Sprawdźcie sami, czy bardziej interesuje was praca w UDK czy Unity 3D. A może jednak CryENGINE 3 jest teraz najlepszym dostępnym rozwiązaniem? Zobaczcie sami nasze produkcje i zdecydujcie, czy Wasza własna gra komputerowa będzie wykorzystywać któryś z prezentowanych przez nasz silników.

Z naszej strony chcieliśmy podziękować za cierpliwość. Wiemy, że już od dawna czekaliście na pełną serię CryENGINE 3. Dlatego mamy nadzieję, że te filmy które już możecie oglądać na Platformie spełnią oczekiwania każdego widza, nawet najwybredniejszego gamedesignera.

 


0 responses on "Pełny kurs CryENGINE 3 już na Platformie"

Leave a Message