Mepi.pl

Pełny kurs WordPress, wszystkie 5 części!

Prezentujemy Wam kolejny skończony już kurs na mepi.pl. Po wielu dniach pracy przygotowaliśmy łącznie 5 części, prawie 60 odcinków video, z których dowiecie się w jaki sposób przygotować samemu własną stronę internetową opartą na WordPress.

 WordPress to system zarządzania treścią (CMS), który pierwotnie wykorzystywany był przy tworzeniu blogów. Jednak dziś jest to już tak potężne narzędzie, że niektóre firmy wykorzystują właśnie możliwości WordPress’a na przygotowanie własnych witryn internetowych.

Pierwsza oficjalna wersja o numerze 0.7 została oficjalnie wydana już w czerwcu 2003 roku. Od tego czasu powstało wiele poprawek i wersji (nazywanych zawsze od nazwisk muzyków jazzowych). Obecnie obowiązującą jest 3.4, która została oczywiście wykorzystana w naszym kursie. Więc jeśli chcecie zobaczyć jaki nowości przynosi za sobą WordPress, lepiej trafić nie mogliście.

WordPress opiera się w swojej budowie o PHP i MySQL. Ocztwiście ich kursy są dostępne na naszej Platformie. Jednak nie martwcie się, by mieć własną stronę internetową opartą na WordPress wystarczy Wam nasz kurs WordPress, gdzie nauczycie się od samych podstaw, jak zainstalować WordPress, jak zmienić jego skórkę czy wgrać dodatkowe wtyczki. Oczywiście to tylko część tego, co przedstawiamy.

Zastanawiacie się zapewne czemu tak często zmienialiśmy skórki. Wszystko ze względu na ich różnorodność. Skórki WordPress różnią się od siebie funkcjonalnością, obsługą i wyglądem, dlatego też zdecydowaliśmy się zaprezentować ich zróżnicowanie w wielu filmach. Również staraliśmy się wykorzystać pewne elementy HTML, by przy okazji oglądania kursu WordPress każdy mógł się nauczyć, czym jest HTML.

Zapraszamy już teraz na Platformę, gdzie znajdują się wszystkie filmy z WordPress, część z nich jest bezpłatna. Sprawdź co oferujemy w kursie i dowiedz się, że własna strona internetowa nie jest wcale czymś trudnym. Wystarczy pomysł, dobra skórka i odrobina pracy. Polecamy!

0 responses on "Pełny kurs Wordpress, wszystkie 5 części!"

Leave a Message