Mepi.pl

Profesjonalny kurs PHP na mepi

Już wkrótce na mepi.pl udostępniony zostanie nowy kurs, PHP. Przemysław Starosta, autor naszego szkolenia widoe myAdmin i SQL tym razem przedstawi tajniki języka stron internetowych PHP.

 

PHP to skryptowy język programowania do tworzenia stron internetowych, ale również przetwarzania danych z poziomu wiersza poleceń. Wiele możliwości PHP jest szeroko wykorzystywanych, dzięki czemu to oprogramowanie jest coraz popularniejsze.

Dlatego też mepi.pl postanowiło stworzyć specjalny kurs dotyczący tego właśnie tematu. Doświadczony nauczyciel to gwarancja najlepszej jakości szkolenia. Z kolei pozytywne opinie na temat szkolenia myAdmin i SQL utwierdzają w przekonaniu, że prezentowane kursy są dobrze odbierane przez użytkowników.

I tutaj mepi wprowadzi zupełną nowość. Oferujemy kurs specjalizacyjny. Co to oznacza? Nauczyciel stale będzie kierował użytkownikiem. Po zapoznaniu się z odpowiednią liczbą filmów nauczyciel będzie w stanie zadać zadanie domowe, po którego wykonaniu uczeń dostanie dostęp do kolejnych filmów instruktażowych. Stała opieka profesjonalisty jest gwarancją wysokiej jakości kursu oraz lepiej przyswojonej nauki.

Dużo większa liczba kursów wideo to również zaleta specjalizacji. Mepi rozwija ten typ dostępu, licząc na większą liczbę użytkowników, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę pod czujnym okiem doświadczonego profesjonalisty. A wykonując zadania domowe można jeszcze lepiej nauczyć się obsługi popularnego języka, jakim jest PHP. 

Kurs PHP zawiera wiele interesujących zagadnień, które są przydatne zarówno dla początkującego, jak i osoby posiadającej wiedzę na ten temat. Dlatego warto się nim zainteresować i przekonać samemu, jakie zalety niesie ze sobą specjalizacja na mepi.

0 responses on "Profesjonalny kurs PHP na mepi"

Leave a Message