Mepi.pl

Programy CS6 od Adobe

Wczoraj pisalismy na blogu o Adobe CS6, które właśnie weszło na rynek. Teraz opiszemy pokrótce, jakie zmiany zostają wprowadzone w nowych wersjach programów.

 

W Photoshop CS6 od razu zauważyć będzie można wzrost wydajności oraz ciekawe funkcje, które zostały wprowadzone do oprogramowania. Do tego jeszcze należy doliczyć zupełnie nowy wygląd programu, który można ustawić według własnych upodobań. Nie można zapomnieć też o Content-Aware, narzędziu które zyskało nowe zaawansowane możliwości dzięki funkcjom Content-Aware Patch i Content-Aware Move.

Illustrator CS6 zawiera nowoczesny interfejs, a w dodatku zwiększono jego wydajność. Użytkownik również otrzyma nowe fuknkcje i narzędzia, które pomogą w tworzeniu deseni czy przy obrysowywaniu modeli. Wszystko to przy większej szybkości i stabilności systemu.

InDesign CS6 umocni miejsce lidera wśród narzędzi do publikacji. Nowe narzędzia i funkcję to tylko część zmian, jakie zostały wprowadzone przy tej wersji programu. Ten profesjonalny program już teraz jest uważany za najlepszy na rynku. A będzie tylko lepiej.

Adobe Premiere Pro CS6 tylko czeka na tworzenie profesjonalnych filmów. Eleganckie, nowe środowisko przystosowane do intuicyjnej edycji filmów może być wykorzystywane zarówno na komputerach z Windows, jak i białych Mac’ach.

Adobe After Effects CS6, czyli program, o którym powstały ostatnio nasze tutoriale. Adobe twierdzi, że wersja CS6 jest najlepszą od 10 lat. Szybkość działania oraz nowe funkcje jak Global Performance Cache umożliwiają szybkie zapisywanie i prezentowanie podglądów, co skraca czas, jaki trzeba poświęcać na przechodzenie między różnymi projektami.

Audition CS6 jest programem służącym przy post-produkcji materiałów audio. Funkcja automatycznej synchronizacji mowy (Automatic Speech Alignment) wprowadza rozbudowany, nowy mechanizm synchronizacji podkładu. Czyli duże ułatwienia w pracy każdego montażysty.

Użytkownicy programu Flash Professional CS6 będą mogli wykorzystać już posiadane umiejętności przy tworzeniu zawartości stron. Poprawiony pakiet narzędzi Flash Professional Toolkit for CreateJS. Flash Professional CS6 umożliwia tworzenie niezwykłych produktów, jak chociażby gry komputerowe. Wystarczy spróbować tego programu, by pojąć prostotę jego obsługi.

Adobe Muse, czyli oprogramowanie którego kurs znajduje się już na naszej stronie, umożliwia tworzenie i publikowanie stron internetowych bez konieczności znajomości specyficznego kodu HTML. Duże ułatwienie dla każdego, kto chce przygotować własną witrynę internetową.

Dreamweaver to kolejne narzędzie służące do tworzenia stron. Dreamweaver CS6 ułatwia tworzenie adaptacyjnych projektów stron WWW, umożliwiając budowanie układów opartych na elastycznej siatce.

Oczywiście powyższe programy to tylko część tych, jakie proponuje pełny pakiet Adobe CS6. Już przygotowujemy się do przeprowadzenia kiku tutoriali, pokazujących część z programów oferowanych przez Adobe. Trochę pracy nas czeka 😉

0 responses on "Programy CS6 od Adobe"

Leave a Message