Mepi.pl

Promocja kursów mepi. Zapraszamy na Groupon!

Rozwijająć stronę mepi.pl, zdecydowaliśmy się umieścić naszą ofertę na Groupon. Przedświąteczny czas jest idealnym momentem na ciekawe prezenty gwiazdkowe. Kursy mepi też mogą znaleźć się pod choinką.

Na prośbę wielu naszych klientów, zdecydowaliśmy się zmodyfikować nasze pakiety. Powstały zupełnie nowe opcje dostępu. Pierwszym z nich jest KOPERNIK, który pozwala przez okres całego roku oglądać w Internecie i pobierać filmy mepi na komputer. Jest to niezwykle korzystna oferta, która dzięki akcji Groupon dostępna jest za naprawdę ciekawą cenę.

Drugi pakiet został nazwany EINSTEIN, na cześć jednego z największych naukowców XX wieku. To dwuletni dostęp do wszystkiego, co oferujemy na stronie mepi. Kod dostępu, po zakupie, natychmiast trafia do kupującego, dzięki czemu może on od razu przystąpić do korzystania z kursów.

Jakie korzyści ma osoba kupująca przez Groupon? Z pewnością dużo niższy koszt zakupu. Obniżyliśmy cenę o ponad 60%! Wszystkie kursy są dostępne w jednym miejscu, na jednym koncie. Nie trzeba wydawać pieniędzy na różne szkolenia, skoro wszystko jest na jednej stronie. Jeżeli jesteście zainteresowani naszymi kursami po obniżonej cenie, zapraszamy na zakupy grupowe, znajdziecie mepi na Groupon.

Obecnie zakupy grupowe cieszą się niezwykłą popularnością. A Groupon jest największą stroną w Polsce oferującą taką usługę. Dlatego z myślą o naszych klientach zdecydowaliśmy się zaprezentować nasze kursy jak największej liczbie odbiorców. Liczymy, że dzięki nim stale będziemy rozwijać nasze kursy. Już wkrótce ma powstać nowy kurs gitary, a także kontynuacja szkolenia z WordPress.

Zapraszamy wszystkich, zobaczcie naszą ofertę i przekonajcie się, co mepi jest w stanie Wam zaoferować. Kurs AutoCAD, Blendera, a także zupełnie nowy phpMyAdmin. Naprawdę sporo filmów do oglądania!

0 responses on "Promocja kursów mepi. Zapraszamy na Groupon!"

Leave a Message