Mepi.pl

Sklep mepi już działa!

Dzisiaj nastąpiło oficjalne otwarcie nowej odsłony naszego sklepu mepi. Zapewnie jesteście ciekawi, jakie produkty na Was czekają.

 

Oczywiście najważniejsze są nasze kursy. Dlatego przygotowaliśmy serię zupełnie nowych płyt, które Wam się powinny spodobać. Nasze flagowe kursy w nowych MEGAPACKACH. Game Design, Grafika 3D czy też AutoCAD to tylko część tego, co oferujemy. Sprawdzcie już teraz, co na Was czeka.

Jednak nie tylko kursami mepi żyje. Jeżeli gracie na gitarze, to w sklepie zaciekawią Was stroiki, dzięki którym szybko i bez wysiłku przygotujecie swój instrument. Elektroniczne stroiki nie są drogie, więc warto się w nie zaopatrzyć.

Poza tym, jako, że mepi promuje ideę druku 3D, znajdziecie u nas sporo związanego z nią sprzętu. Najważniejsze są oczywiście drukarki 3D, które mepi sprzedaje w specjalnej cenie dla szkół. Chcemy promować edukację 3D, dlatego też szkoły odnajdą specjalną ofertę na druk 3D. Dodatkowo w sklepie znajdą się też części do drukarek. Wszystko to pomoże przygotować się do pierwszego druku trójwymiarowego.

Ale poza drukarkami będzie można kupić również skanery 3D (o których już pisaliśmy na naszym blogu). Te urządzenia w szybki i prosty sposób pozwolą przeskanować wybrany przedmiot i przenieść go do programu graficznego w 3D. Sprawdzie sami naszą ofertę w sklepie.

Zapraszamy więc do naszego sklepu. Sprawdźcie naszą ofertę i wybierzcie interesujące Was produkty.

sklep

0 responses on "Sklep mepi już działa!"

Leave a Message