Mepi.pl

Tworzenie gry w CryENGINE 3

CryENGINE to nowoczesny silnik, który pozwala stworzyć niewiarygodne efekty wizualne. Na tym oprogramowaniu powstały już takie gry jak Far Cry, Crysis czy Crysis 2. A co najważniejsze, silnik jest darmowy dla domowego użytku.

Nie tak dawno firma Crytek wydała trzecią wersję tego niesamowitego silnika. Co ważne, silnik ten działa nie tylko na zwyczajnych PCtach z systemem Windows, ale również na konsolach Play Station 3, XBOX 360 czy Wii U. Najlepsze doznania w grze gwarantowane! Szczególnie, że teraz coraz więcej gier powstaje właśnie na tym silniku.

Dlatego mepi zdecydowało się wydać kurs game design, który dokładnie zaprezentuje, czym jest CryENGINE 3, i co może zaoferować każdemu twórcy gier. Co ważne program jest bezpłatny dla domowego, niekomercyjnego użytku. Więc każdy w zaciszu domowego studia może stworzyć własną ciekawą grę. Zapraszamy na stronę MyCryENGINE.com, gdzie bezpłatnie można pobrać silnik graficzny i sprawdzić jego możliwości.

Chcecie zobaczyć, co można dzięki temu przygotować? Już teraz zapraszamy do filmów mepi, które zaprezentują, co potrafi produkt firmy Crytek. Filmy będą systematycznie dodawane i udostępniane na naszej Platformie.

Własna gra komputerowa od zawsze fascynowała twórców na mepi. Dzięki temu możecie oglądać kursy z tworzenia gier za pomocą takich programów jak UDK czy Unity 3D. Teraz CryENGINE daje pełne środowisko, które w całości można wykorzystać dla własnej gry komputerowej. Grafika komputerowa wyprodukowana przez ten program naprawdę robi wrażenie.

Poniżej przedstawiamy pierwszy tutorial CryENGINE. Aktualnie przygotowywana jest cała seria filmów o tej tematyce. Jej celem jest stworzenie pełnej gry od podstaw o nazwie CryCraft, która być może zostanie później udostępniona widzom.

0 responses on "Tworzenie gry w CryENGINE 3"

Leave a Message