Mepi.pl

Wesprzyj mepi w międzynarodowym projekcie

Ciekawi Was, czy polskie firmy mają szansę zaistnieć w świecie? Czy projekty które znacie są w stanie realnie konkurować z tymi międzynarodowymi? My wierzymy, że tak! Sami próbujemy 😉

 

Właśnie rozpoczęliśmy starania, by nasze kursy były przetłumaczone na język angielski. Dzięki temu będziemy w stanie zaproponować międzynarodowej społeczności nasze e-szkolenia. A wiemy, że mamy ciekawe kursy, dlatego ważne jest to, by inni je poznali.

Jednocześnie prosimy Was o pomoc! Jako, że zdecydowaliśmy się wziąć udział w projekcie KickStarter, szukamy osób które są w stanie wesprzeć nas w naszych staraniach. A żeby to osiągnąć, potrzebujemy poparcia z Waszej strony. Niewiele polskich propozycji pojawiło się na stronie, dlatego tak bardzo chcemy pokzać, że Polak też może zyskać wsparcie.

Jak można to zrobić? Wystarczy tylko wybrać w bocznym pasku strony konkretną opcję jaką chcecie poprzeć. I przydałby się jeszcze jakiś dolar, znajdujący się na koncie paypal. W ten sposób uzyskacie nowe możliwości, a my szansę dalszego rozwoju kursów.

Crowdfounding to poszukiwanie inwestorów nie wśród firm, ale wśród prywatnych osób które są zainteresowane daną tematyką. Innymi, polskimi słowy, jest to finansowanie społecznościowe. My wierzymy, że nasze kursy online znajdą poparcie również w Stanach Zjednoczonych i na Zachodzie. Jeśli jednak chcecie zobaczyć nasze kursy w języku angielskim, wesprzyjcie nas, a z pewnością się uda!

Back this project on:
Wesprzyj projekt na:

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie do nas śmiało, na wszystkie postaramy się odpowiedzieć. Już dzisiaj sprawdźcie naszą międzynarodową ofertę i odwiedźcie stronę TutorialBay. Nasza zatoka z kursami z pewnością Was zainteresuje.

 

0 responses on "Wesprzyj mepi w międzynarodowym projekcie"

Leave a Message