Mepi.pl

Wracamy z kursem CryEngine

Zapewne długo czekaliście na tę informację. Wracamy z kursem CryEngine, którego cała pierwsza część będzie już dzisiaj dostępna zarówno na naszym kanale YouTube, jak i Platformie.

 

Ale to nie wszystko. Pierwsze 9 odcinków to dopiero zapowiedź dużo większej całości. Całości, która będzie dostępna na początku lipca. Tak, wiemy, że długo czekaliście na kompletny kurs. Dlatego obiecujemy, że już za kilka dni będziecie mogli podziwiać pierwszy kurs CryEngine w pełni po polsku.

A o czym będą filmy? Pierwsza część skupia się na opisie menu oraz możliwości samego silnika od Crytek. Kolejne części to już praca na oprogramowaniu. Więc jeżeli chcecie dowiedzieć się jak przygotować roślinność bądź wodę, to już teraz obiecujemy, że takie informacje znajdą się w profesjonalnych video.

Jeżeli jesteście zainteresowani, czym jest silnik CryEngine, to zapraszamy na nasz wcześniejszy wpis na blogu, w którym to przedstawiliśmy jego możliwości. Jeśli z kolei czekacie już na nasz kurs Cry Engine, to szykujcie się na sporą dawkę wiedzy.

 

0 responses on "Wracamy z kursem CryEngine"

Leave a Message