Mepi.pl

Zarób na WordPress

Nie tak dawno udostępniliśmy Wam darmowy kurs HTML. Jeżeli zainteresowaliście się nim, to z całą pewnością przeczytacie i ten wpis na naszym blogu. Oczywiście wiecie, że tworząc specjalne skórki na WordPress’a można trochę dorobić do kieszonkowego. Tylko, że czasem “trochę” to nawet 700 tysięcy złotych rocznie.

Udowodnił to niejaki Orman Clark, który jest aktywnym użytkownikiem platformy ThemeForest.net od niecałego roku. Jednak w ciągu tego roku sprzedał on naprawdę zawrotną liczbę skórek, dzięki czemu jest zdecydowanie najlepiej rozwijającym się twórcą tematów na strony www. Wartość jego sprzedaży była dwukrotnie większa, jednak ThemeForest posiada marżę 50%, dlatego “tylko” 220 tysięcy dolarów trafiło do rąk informatyka.

Jeżeli jesteście zainteresowani, co proponuje pan Clark, zapraszamy na stronę, gdzie można zobaczyć jego skórki WordPress. Dodać warto, iż ich ceny kształtują się między 12 a 40 dolarów. Łącznie 15 sztuk do wyboru.

Jednak Orman Clark nie jest najlepiej notowanym kreatorem skórek na wspomnianej platformie. Zdecydowanym krezusem jest użytkownik o nicku Kriesi, który w ciągu 3 ostatnich lat (zarejestrował się w sierpniu 2008 roku) zarobił, bagatela, milion dolarów.

Teraz już wiecie, jak można w ciekawy sposób zarobić pieniądze. Zapraszamy więc na nasz kurs HTML, dowiecie się tam najważniejszych informacji i, kto wie, może za jakiś czas to w właśnie Wy znajdziecie się na TOP liście ThemeForest.net 

0 responses on "Zarób na Wordpress"

Leave a Message